Kniha návštěv

Datum: 12.11.2012

Vložil: Masha

Titulek: Nové Město n.Met. a Dobruška

S naší partou jsme si u vás letos prožili báječnou dovolenou plnou nových zážitků.Vyžití pro děti bylo skvělé,stejně tak jako relax pro dospělé při nočním posezení při měsíčku.Moc chválím přístup a vlídnost majitele a vybavenost chatek.Třešinkou na dortu by bylo WIFI připojení,ale i bez toho se dá prožít dovolená.Děkujeme a určitě se k vám někdy zase vrátíme.Ještě jednou díky. PARTA Z VÝCHODNÍCH ČECH.

Datum: 09.09.2012

Vložil: Lída Šulcová

Titulek: Poděkování

Ještě jednou moc děkujeme za úžasně strávenou dovolenou, klid a pohoda,nádherné prostředí a ubytování úplně super!!! Ráj pro děti, prostě skvělá dovolená, jen škoda,že to tak rychle uteklo. Šulcovi z Mělníka.

Datum: 26.08.2010

Vložil: Martina Smejkalová

Titulek: to musíš vidět

Řekla jsem, že na cyklodovču UŽ NIKDY, ale ukecali mě. NAŠTĚSTÍ!!! Jižní Čechy jsou nádherné a ubytování u U žabáka předčila všechna naše očekávání. Čisté,perfektně vybavené chatky, vychytávky jako síta v oknech ap., majitelé milí, vsřícní, příjemní...Prostě špica :-) Líbilo se mi tam MOC a všem cca12-ti dalším taky. Takže doufám, že jsme tam nebyli naposled.Doporučuji všem!!!

Datum: 25.07.2010

Vložil: Petr

Titulek: Hodonín

Děkujeme za pohodovou dovolenou v krásném prostředí. V okolí bylo co vidět, ubytování v chatkách velmi příjemné a pro děti to byl ráj.

Děkujeme

Petr + 11 z Hodonína a Lužic

Datum: 12.07.2010

Vložil: Ostraváci

Titulek: Pohoda

Tak to bohužel máme za sebou. Trávili jsme zde konec června a jenom nás mrzí, že to tak rychle uteklo. Celý pobyt neměl chybu. Pohoda, čisto, klid ... Z Oatravy to je přece jenom z ruky, ale stejně se tu vrátíme.

Díky

Datum: 04.09.2009

Vložil: Procházka Radek

Titulek: Nemá to tu chybu

Lidičky, dovolená v chatičkách U Žabáka v Netolicích nemá chybu. Klídek, pohoda, bezvadné chaty, skvělí a starostliví provozovatelé a já nevím, co ještě všechno. Už teďka se těšíme na příští rok a další mnohá vylepšení. Jenom ať seženeme volné termíny, protože o takovouhle rekreačku bude frmol.
Všem doporučujeme!!!
Procházkovi z Nymburka

Datum: 03.04.2009

Vložil: Jan David

Titulek: Albert

Tato slova p.Tomáše Essera mohu jen a jen potvrdit !!! Když na Apaluchu s dětma tak do Netolic a když na pánskou jízdu tak taky do Netolic !!! Všem doporučuji Albert !!!

Datum: 01.04.2009

Vložil: Tomáš Esser

Titulek: Doporučení

Již několik let jezdíme na toto místo a vřele všem doporučuji.Super relax na krásném místě.Ubytování super,restaurace cca 500m(příjemné posezení a výborná kuchyně),krásná příroda na výlety, možnost sportovního vyžití(tenis,ping pong atd).Ideální pro rodiny s dětmi. Určitě vyražte právě sem

Přidat nový příspěvek